Fethiye Regal Servisi

Fethiye Regal Servisi

Fethiye Regal Servisi

Fethiye Regal servisi olarak tüm beyaz eşya, klima, kombi gibi elektroniklerin bakımını ve arıza onarımını gerçekleştirmekteyiz. Teknik destek ile sizlerin daima yanında olan firmamız, sahip olduğu gezici ekipleri sayesinde çağırdığınız yere hızlıca intikal eder ve etkin bir teknik servis hizmeti sunar.

Bu bağlamda bizler profesyonel hizmet sunabilmek adına teknolojiyi yakından takip ediyor, çalışanlarımıza buna dayanarak her daim yeni eğitimler veriyoruz. Sektörde uzun yıllardır edindiğimiz tecrübe ile sizlerden gelen geri bildirimleri birleştirerek firmamızın hizmetini geliştiriyoruz. Şikayet ve önerileriniz bizler için çok büyük önem arz ederken, talepleriniz asla es geçilmeden yerine getirilir.

Fethiye Regal Teknik Servisi

Firmamızda çalışanların tümü bu alanda becerikli olup, uzun süre bizlerle çalışmış çekirdekten yetişen kişilerdir. El çabukluğu ve pratik çözümleri uygun maliyetle buluşturan teknik servisimizde, arıza onarımı ve bakımı gibi tamirat işlerinin yanı sıra yedek parça temini de gerçekleştirilmektedir.

Fethiye Regal servisi beyaz eşyaların arızalarında başvurulması gereken bir numaralı adrestir. Arızalarda teknik servise müracaat etmek çok önemlidir. Teknik servis hem sorunlarınızı doğru tespit eder hem de kendi imkanlarınızla sorun çözmeye çalıştığınızda karşılaşabileceğiniz kazaların önüne geçer. Eğer yetkinliği olmayan kişiler cihaza müdahale ederse, iç açıcı olmayan sonuçlar meydana gelebilir kazalara sebebiyet verebilir. Fethiye Regal servisi tüm teknik ekibiyle beyaz eşya arızalarında müşterilerinin her daim yanındadır. Teknik destek talebinizi telefonla arayarak veya doğrudan servisimize gelerek oluşturabilirsiniz.