Fethiye Vestel Servisi

Fethiye Vestel Servisi

Fethiye Vestel Servisi

Evinizdeki tüm beyaz eşyaların, klima ve kombi gibi ısıtma sistemlerinin arızalanması durumunda ulaşmanız gereken bir numaralı adres Fethiye Vestel servisi olarak hizmet veren firmamızdır. Firmamızda gerçekleştirilen bakım ve arıza onarım hizmetleri ile teknik destek sağlamaktayız. Bir beyaz eşya arızası ile karşılaştığında arızaya yerinde müdahale eden mobil bir teknik ekibimiz bulunmaktadır. Bu ekip ile kontrol edilen arızalarda duruma göre cihazınızın teknik servise alınması da mümkündür.
Bu süreçte profesyonel hizmeti sunmanın yolu teknolojiyi yakından takip etmektir. Biz de Fethiye Vestel Servisi olarak bu prensiple çalışanlarımıza sürekli yeni teknikler ile ilgili eğitimler veriyoruz. Teknik servis konusunda uzun yıllardır kazanmış olduğumuz deneyim ve sizlerden aldığımız yorum ve geri bildirimler sayesinde hizmet kalite standartlarımız her daim ilerlemektedir. Bu sebeple müşteri memnuniyetinin yanı sıra sizlerden gelen şikayet ve öneriler tarafımızdan dikkate alınmaktadır.

Fethiye Vestel Teknik Servisi

Çalışanlarımızın hepsini becerikli ve güler yüzlü insanlardan seçmekteyiz. İşini severek yapan çalışan kadromuz uzun süre boyunca bizlerle çalışan ve temelden yetişen kişilerden oluşmaktadır. Becerikli olmalarının yanı sıra iletişim becerileri de gelişmiş ve sorunu tanımlayıp hızlıca çözebilen teknik ekibimiz onarım hizmetine ek olarak ihtiyaç durumunda yedek parça da sağlayabilmektedir.
Beyaz eşya arızalarında doğrudan bir teknik servise başvurmak evde müdahale etmeye çalışmaktan çok daha doğru bir çözümdür. Çünkü bilginiz yokken bir arızaya müdahale etmek sonrasında daha büyük arızalara sebep olabilir. Böyle durumlar yaratmamak adına firmamız Fethiye Vestel servisi beyaz eşya arızalarının çözümü için değerli müşterilerine her daim profesyonel bir destek sağlamaktadır.