Przedsprzedaż 2023 2024 w RAINBOW Centrum Handlowe Galena w Jaworznie

Przejazdy realizowane są komfortowymi autokarami z wielu przystanków znajdujących się na terenie całej Polski. Rainbow proponuje zwiedzanie europejskich stolic, np. Pragi, Wiednia, czy Paryża, ale też mniej lub bardziej znanych atrakcji w wielu krajach w Europie, np. Włoszech, Szwajcarii, Francji, czy Grecji lub Chorwacji. W ramach oferty „autokarówek” touroperator proponuje również wycieczki w „wersji Comfort” – z dodatkowymi noclegami podczas wyjazdu oraz powrotu np.

Zupełnie świeża oferta – zimowe wakacje z Rainbow na Filipinach

Tym samym Klienci mają możliwość wybrania 3 z 4 dostępnych benefitów. Promocja w tej formie potrwa do 22 lutego 2024 roku. Ponownie promocyjne warunki obowiązują przy zakupie wycieczki na Lato 2024 z Rainbow na FLY.PL.

Kiwi.com: Polacy na wakacje 2024 wybierają europejskie plaże i sportowe emocje

Każdego roku wysyła dziesiątki tysięcy turystów do znanych i lubianych miejsc w Europie oraz w egzotycznych kierunkach. Organizuje zarówno pełne wypoczynku wczasy, jak i wycieczki objazdowe. Ostatni tydzień przyniósł ważną zmianę w cenach wyjazdów z biurami podróży – pierwszy raz wakacje tegoroczne były droższe niż zeszłoroczne. Generalnie podrożały kierunki północnej części basenu Morza Śródziemnego, a te na południu nadal były tańsze – pokazują dane zebrane przez Traveldatę. Biuro podróży Rainbow rozpoczęło przedsprzedaż oferty Lato 2023 – na razie na rynek trafia oferta hoteli rodzinnych, w tym z polskimi animacjami, ale także z segmentu Premium, czy luksusowej półki Elite. Biuro podróży przygotowało dla swoich klientów o wiele szerszą ofertę.

Oferta Rainbow Tours na Lato 2024 – warunki promocyjnej przedsprzedaży

„Bezpłatne odwołanie rezerwacji bez podania przyczyny” daje możliwość rezygnacji do 30 dni przed wyjazdem i zamianę wpłaconej zaliczki na voucher do wykorzystania na inną, dowolną imprezę z sezonu Lato 2023. Uzupełnieniem promocji jest możliwość zakupu ubezpieczenia od kosztów rezygnacji w promocyjnej cenie 30 zł, lub w wersji rozszerzonej o Covid-19 za 50 zł/os. Jak czytamy w komunikacie, w ramach przedsprzedaży sezonu Lato 2023 Rainbow oferuje zniżki do 700 złotych dla każdego dziecka lub do 1000 złotych za pokój. Równocześnie zapewnia, że cena wakacji po zakupie nie wzrośnie, nawet jeśli istotnie wzrosną kursy walut czy cena paliwa. Kto chce uniknąć ewentualnej dopłaty może wykupić usługę “Pewność Niezmiennej Ceny” oferowaną obecnie za złotówkę.

Rainbow rozpoczął sprzedaż wycieczek objazdowych na lato 2023

Nasza oferta zawiera tysiące propozycji, które odpowiedzą na wszystkie Twoje potrzeby. Sprawdź nasze oferty już dziś i przekonaj się, że tanie egzotyczne wakacje są możliwe! EUR/USD: para walutowa nadal zmierza na poziomie poziomu (8/8) Zaplanuj swoje wymarzone wakacje z Rainbow i odkryj nieskończoność egzotycznych kierunków. Zaliczka na letnią imprezę 2022 wynosi 15 procent wartości wyjazdu.

  1. Usługa dostępna jest na wybranych kierunkach, trasach oraz dla wybranych hoteli a nawet portów lotniczych w Polsce i jest limitowana.
  2. W Rainbow rozpoczęła się przedsprzedaż wycieczek objazdowych na Lato 2023.
  3. Pozornie drobną zmianę, ale istotną, w biurach podróży odnotowuje w tym tygodniu Traveldata.
  4. Aby uniknąć wzrostu ceny,  należy wykupić usługę Pewność Niezmiennej Ceny za symboliczną złotówkę.
  5. Na start do sprzedaży trafia oferta hoteli rodzinnych, w tym z polskimi animacjami, ale także z segmentu premium czy luksusowej półki Elite.

Rainbow pokazuje świat. Imprezy objazdowe na Lato 2023

Program zwiedzania zawiera najciekawsze atrakcje dostępne w zasięgu jednodniowej wycieczki. Najczęściej też zakwaterowanie jest w jednym hotelu, który można sobie wybrać podczas zakupu wycieczki. Na sezon Lato 2023 zaproponowano 24 objazdy w „wersji light”, m.in. Chorwacja, Rodos, Korfu, Hiszpania, Albania, Egipt, Bułgaria, Gruzja, Cypr, Macedonia, Brazylia, Indonezja-Bali, Kenia, Emiraty i Izrael. Po wprowadzeniu do sprzedaży oferty pobytowej na Lato 2023, przyszła kolej na wycieczki objazdowe. Klient nie musi podawać powodu odwołania rezerwacji, ale musi to zrobić maksymalnie do 30 dni przed wyjazdem.

Biuro podróży Coral Travel Poland gościło od 12 do 19 maja prawie 200 agentów turystycznych z całej Polski na tradycyjnie organizowanym co roku wydarzeniu pod nazwą Synergia. Impreza, która jest rodzajem podziękowania sprzedawcom za ich pracę i formą integrowania ich z firmą, odbyła się tym razem w Turcji Egejskiej. Proponujemy Usługę Przyspieszonej Odprawy z super zniżką 50% lub zupełną nowość, czyli Prywatny Transfer z lotniska do hotelu w specjalnej cenie od 99 zł/os.

Oferta programów realizowanych autokarem jest adresowana do tej grupy osób, która niekoniecznie lubi latać samolotem lub dysponuje nieco skromniejszym budżetem. W ramach oferty „autokarówek” touroperator proponuje również wycieczki w „wersji Comfort” – z dodatkowymi noclegami podczas wyjazdu oraz powrotu np. Chorwacja, Włochy, kraje Beneluxu i Szwajcaria, a także 25 „w wersji dla wygodnych” – z noclegiem podczas wyjazdu np. W Rainbow rozpoczęła się przedsprzedaż wycieczek objazdowych na Lato 2023. Wielbiciele zwiedzania mogą wybierać z pośród 360 programów realizowanych autokarem i samolotem. Ten, największy w Polsce, wachlarz programów objazdowych podzielony jest na kilka oryginalnych konceptów, m.in.

Nadal promocją objęte są również hotele typowo rodzinne, w tym hotele z Figloklubami. W ostatnim tygodniu spadły nieco ceny wycieczek do pięciu najchętniej wybieranych przez Polaków kierunków. Tyle, że to tylko korekta po podwyżce sprzed dwóch tygodni.

Przedsprzedaż oferty Lato 2023 opiera się na kilku filarach. Z jednej strony Rainbow oferuje zniżki nawet do 700 zł dla każdego dziecka lub do 1000 zł za pokój. Z drugiej strony zapewnia, że cena wakacji po zakupie nie wzrośnie, jeśli istotnie wzrosną kursy walut czy ceny paliwa. Aby uniknąć wzrostu ceny,  należy wykupić usługę Pewność Niezmiennej Ceny za symboliczną złotówkę.

Niewiele zmienia w wypadku cen wakacji w Turcji, Grecji i Egipcie – pokazują dane zebrane przez Traveldatę. W drugim kwartale tego roku finansowego na wakacje z TUI wybrało się 2,8 miliona gości, czyli o 14 procent więcej niż w roku poprzednim. Przychody Grupy TUI wyniosły w tym czasie 3,6 miliarda euro i było to o 16 procent więcej rok wcześniej, co jest rekordowym wynikiem w historii firmy.

Warto wspomnieć też o kilku konceptach, które Rainbow oferuje w ramach programów realizowanych samolotem. Pierwszy z nich to 7+7, czyli ponad 130 wycieczek, w których istnieje możliwość przedłużenia zwiedzania o wypoczynek w wybranym wcześniej hotelu. To znakomite rozwiązanie dla tych, którzy uwielbiają zwiedzać, ale chcąc też odpocząć przed powrotem do codziennych obowiązków. Zdecydowana większość wycieczek rozpoczyna się i kończy samolotem. W ofercie Rainbow na nadchodzące Lato 2023, to łącznie około 270 programów czarterowych oraz realizowanych samolotami rejsowymi.

„Oferta Premium skierowana jest do wymagających odbiorców, dla których takie elementy pobytu, jak wysoki standard hotelu, obsługi, serwisu i dodatkowych udogodnień hotelowych, mają kluczowe znaczenie. W przedsprzedaży w hotelach Premium obowiązują zniżki nawet do 1000 złotych za pokój” – czytamy w komunikacie touroperatora. Rainbow ogłosił wprowadzenie do systemów rezerwacyjnych wyjazdów na kolejne wakacje. Na początek oferuje najpopularniejsze hotele rodzinne i obiekty z segmentu premium dla wymagających turystów.

Dla wielu z nas słowo “egzotyka” kojarzy się z kolorowymi drinkami pod palmami, egzotycznymi zwierzętami i niekończącymi się plażami. Dla miłośników kultury i przyrody przygotowaliśmy specjalne egzotyczne wycieczki objazdowe, które zaskoczą nawet najbardziej doświadczonych podróżników. Z nami odwiedzisz miejsca, o których inni mogą tylko marzyć. Przekonaj się, jak wiele tajemnic kryje nasza planeta.

Biuro podróży Exim Tours ogłosiło dzisiaj, że będzie w sezonie zimowym latać czarterem z Katowic do Bahrajnu. To obiekty wyjątkowe pod względem położenia, bo zwykle otacza je duży teren, często przytykający do plaży lub w bliskiej od niej odległości, i wyposażenia, ponieważ nie brakuje w nich basenów i aquaparków. Po dwadzieścia takich hoteli Rainbow ma w Grecji i Turcji, szesnaście w Hiszpanii i dziesięć w Bułgarii. Zapisz moje dane, adres e-mail i witrynę w przeglądarce aby wypełnić dane podczas pisania kolejnych komentarzy. Najwięcej będzie można ich znaleźć w destynacjach powszechnie uznawanych za przyjazne rodzinom z dziećmi, takich, jak Grecja i Turcja – po 20, Bułgaria -10, czy Hiszpania – ok. 16. Rodziny preferujące bardziej egzotyczne miejsca Rainbow zaprasza do Figloklubu w Kenii.

Pękają kolejne limity cen na wakacje z biurami podróży. Wyspy Kanaryjskie kosztują już ponad 5700 złotych, Grecja ponad 5500 złotych, a Turcja niemal 5000 złotych – podaje Traveldata. W biurach podróży najwyraźniej czuć bliskość wakacji. Ostatni tydzień przyniósł jedne z największych podwyżek w tym sezonie. TUI Poland, Itaka i Rainbow to trzy największe w Polsce biura podróży, jeśli uszeregować je według wielkości przychodów. Jeśli zaś mierzyć rangę touroperatorów liczbą klientów, w pierwszej trójce znajdą się TUI Poland, Itaka i Coral Travel.

Wraz z nowym ministrem aktywów państwowych pojawiła się szansa na rozwiązanie problemów energetyki węglowej i górnictwa. Potrzebny jest nowy plan uwzględniający realia rynkowe, obowiązujące prawo oraz zapewniający osłony dla górników. Ewa Swoboda znalazła się w gronie ośmiu kobiet wyróżnionych tytułem Barbie Role Model. Mattel przygotował dla sprinterki specjalną lalkę – to unikat, którego nigdy nie będzie w sprzedaży.

Drugim filarem jest możliwość bezpłatnego odwołania rezerwacji bez podania przyczyny. Za wpłaconą zaliczkę dostaną voucher do swobodnego wykorzystania na dowolną inną imprezę z sezonu Lato 2022 – wyjaśnia Szczechura. – Tegoroczny, jak się okazało zupełnie „nielastowy” sezon pokazał, że warto pomyśleć o wakacjach z wyprzedzeniem, nie czekając na obniżki cen – mówi cytowany w komunikacie Maciej Szczechura z zarządu firmy. – Wielu klientów wracających z wakacji pyta, kiedy będą mogli zarezerwować wyjazd na następne lato.

Dlatego już teraz, w połowie sierpnia, wprowadzamy te oferty do sprzedaży. Przygotowaliśmy je szczególnie z myślą o tych grupach klientów, którzy planują wypoczynek wcześniej, chcą mieć pełny wybór ofert i terminów. “Różnorodność, to w przypadku wycieczek objazdowych kwestia kluczowa. Zależy nam, aby każdy Klient, który lubi zwiedzać i poznawać świat mógł znaleźć w Rainbow coś dla siebie, od wycieczki autokarowej do Pragi, po daleką Tajlandię, czy rejs po norweskich fiordach. Wszystko w zależności od zainteresowań i intensywności zwiedzania.

Usługa dostępna dla wylotów z lotniska w Warszawie, Katowicach, Poznaniu oraz Gdańsku. Obejmuje połączenie usługi Fast Track (przyspieszonej odprawy) oraz możliwość Sprzedaż samochodów w Chinach spadła o 9,9% w ujęciu rocznym w sierpniu skorzystania z saloników lotniskowych z napojami i przekąskami w godzinach ich otwarcia. Usługa dostępna tylko wraz z zakupem imprezy turystycznej objętej promocją.