0252 692 46 33

Fethiye Beyaz Eşya Servisi Tamircisi

Fethiye beyaz eşya teknik servis hizmeti sunan olan firmamız, nitelikli ve güvenilir hizmet anlayışla beyaz eşya servisinde siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyeti ile doğru orantılı olarak büyümesini sürdürmektedir.
Müşteri memnuniyetini ilk planda tutarak, Fethiye’de Beyaz Eşya Teknik Servis hizmeti sunan firmamız, alanında uzman personelleri ile yeni teknolojileri devamlı takip etmekte ve periyodik olarak eğitim almaktadır.
Teknik servis hizmetlerimiz 1 yıl işçilik ve yedek parça garantili olup, Fethiye beyaz eşya servisi alanında bölgenin en güvenilir 7×24 teknik servis hizmeti sunmakta olan firmamıza ve 0252 692 46 33 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Fethiye beyaz eşya teknik servis ekibimiz cihazlarınızda ki arızaları bir daha tekrarlamayacak şekilde tamir ederek parça garantisi verir. Beyaz eşya servisimiz, güler yüzlü hizmet anlayışla size bir telefon kadar yakındır.
Servisimiz yetkili servis değildir,Özel teknik servis hizmeti sunulmaktadır.
Fethiyenin en iyi ve en uygun fiyatlı servisi olan firmamız beyaz eşya servisimizde, Çamaşır makinesi arıza teknik servis hizmeti, Bulaşık makinesi teknik servis hizmeti, Buzdolabı teknik servis hizmeti, Fırın teknik servis hizmeti, Kombi teknik servis hizmeti ve Klima teknik servis hizmeti sunulmaktadır.
Acil beyaz eşya teknik servis ekibimize çağrı servisimiz sayesinde anında ulaşmanız mümkündür.
Fethiyenin tüm bölgesine teknik servis hizmeti veriyoruz. 

  • Buzdolabı Servisi
  • Derin Dondurucu Servisi
  • Çamaşır Makinesi Servisi
  • Bulaşık Makinesi Servisi
  • Klima Servisi
  • Kombi Servisi