Fethiye Profilo Servisi

Fethiye Profilo Servisi

Fethiye Profilo Servisi

Teknik servis hizmetinde bir marka haline gelen firmamızsa arızalanan ve bakım gerektiren çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, buzdolabı, klima gibi elektronikler için gerekli tüm müdahaleler gerçekleştirilmektedir.

Fethiye Profilo Servisi olarak müşterilerimize sunduğumuz profesyonel hizmet sayesinde sorunlara etkin ve kalıcı çözümler bulmaktayız. Bu bağlamda müşterilerimizin memnun kalması hizmetimizde bir numaralı motivasyonumuz olup bizleri her geçen gün geliştiren unsurdur. Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına şikayet ve önerilerinizi her daim dikkate alan firmamız, aldığı geri dönüşler ile teknoloji bilgisini birleştirir. Aynı zamanda firmamızda sizlere hizmet veren tecrübeli çalışanlarımız, bu alanda çekirdekten yetiştirilirken teknik bilgileri bakımından da donanımlı insanlardır.

Fethiye Beyaz Eşya Teknik Servisi

Muğla’nın Fethiye ilçesinde hizmet veren firmamız mobil ekibi ile çağırdığınız adrese gelir, beyaz eşyalarınızın sorununu bulur. Tamir eğer orada mümkünse derhal gerçekleştirir. Eğer ev ortamında tamir edilemiyorsa, arızalı olan eşyanızı teknik servise getirir. Ayrıca yedek parça temini gibi çeşitli farklı fonksiyonları da bulunan Fethiye Profilo servisi olarak çok uygun fiyatlara hizmet vermekteyiz.

Beyaz eşyaların arızalanması durumunda, tüm elektronik aletlerde olduğu gibi, teknik servis çağırmak büyük önem arz eder. Eğer yetkisi olmayan kişiler cihazın içini açarsa, bu durumda yanlış müdahalede bulunabilir ve arıza büyüyebilir. Ayrıca bu durum çeşitli kazalara sebep olabileceği için tehlikelidir de. Elektrik çarpmaları, kesikler ve diğer pek çok kaza bu tehlikeler arasında yer almaktadır.

Fethiye Profilo servisi olarak beyaz eşyalarınızın ihtiyacı olan tüm bakım ve onarım faaliyetlerini en uygun fiyatlar ile sizlere sunmaktayız. Teknik destek talep etmek için telefon numaramızı kullanabilir, doğrudan servisimize uğrayabilirsiniz.